Budownictwo drogowe

Oferta

Dział drogowy w firmie ATB specjalizuje się w kompleksowych usługach drogowniczych, oferując klientom szeroki zakres profesjonalnych rozwiązań. Nasza firma świadczy usługi układania nawierzchni bitumicznych, wykorzystując własny sprzęt bez udziału podwykonawców. Nasza rozbudowana flota obejmuje rozkładarki o szerokości roboczej od 2,5 do 7,5m, wyposażone w zaawansowane czujniki ultradźwiękowe, zapewniające precyzyjne ułożenie nawierzchni.

Oprócz tego w naszej ofercie mamy także układanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych, układanie warstw podbudowy bitumicznej, warstwy wiążącej oraz warstwy ścierającej, gwarantując trwałość i wysoką jakość nawierzchni drogowej.

Specjalizujemy się w układaniu nawierzchni z asfaltu lanego i twardolanego, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Oferta ATB obejmuje także remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych, odtworzenie nawierzchni po awariach sieci przemysłowych, a także profesjonalne naprawy spękań i szczelin.

budownictwo drogowe

Oferujemy usługę układania nawierzchni bitumicznych:

.01

Ułożenie i transport mieszanek bitumicznych wykonujemy własnym sprzętem bez udziału podwykonawców.

.02

Posiadamy rozkładarkę wyposażona jest w czujniki ultradźwiękowe wysokości i pochylenia stołu

.03

Układanie nawierzchni z mieszanek mineralno–asfaltowych, warstw podbudowy bitumicznej, warstwy wiążącej oraz warstwy ścieralnej

.04

Układanie nawierzchni z asfaltu lanego i twardolanego

.05

Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych

.06

Odtworzenia nawierzchni bitumicznych po awariach sieci przemysłowych

Dział drogowy w firmie ATB specjalizuje się w kompleksowych usługach drogowniczych, oferując klientom szeroki zakres profesjonalnych rozwiązań.

Nasza firma świadczy usługi układania nawierzchni bitumicznych, wykorzystując własny sprzęt bez udziału podwykonawców. Nasza rozbudowana flota obejmuje rozkładarki o szerokości roboczej od 2,5 do 7,5m, wyposażone w zaawansowane czujniki ultradźwiękowe, zapewniające precyzyjne ułożenie nawierzchni.

Kompleksowa organizację procesu  

Zespół wykfalifikowanych pracowników
Profesjonalny sprzęt budowlany
Dostosowanie oferty do potrzeb inwestorów

Budownictwo drogowe

Zobacz nasze realizacje